• MIKOŁAJU ZAPRASZAMY!

• Weszliśmy w czas przygotowań do świat pełną parą w atmosferze radości, szacunku i wspólnego działania. Włożyliśmy w ten dzień dużo pracy, ale efekt końcowy ... Zobaczcie sami.. Mikołaju zapraszamy!

• OGNISKO INTEGRACYJNE KLASY 4!

• W środę 30.11.22 r dzięki uprzejmości rodziców jednej z uczennic mogliśmy gościć na ognisku. Uczniowie chętnie piekli kiełbaski i chlebek na ognisku. Spotkanie umilały nam wspólne rozmowy i zabawy integracyjne.

Wszyscy spędziliśmy miło czas!

Dziękujemy za zaproszenie i poczęstunek Panu Łukaszowi Feckowi.

• OD APTEKARZA DO LUMINARZA.

• Projekt pn. "Od Aptekarza do Luminarza" jest realizowany w ramach Dolnośląskiego Funduszu Małych Inicjatyw i finansowany przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2021-2030".

30 listopada ( w środę) odbyło się podsumowanie projektu  "Od aptekarza do luminarza".  Uczniowie klas IV -VIII typowali  5 osobową drużynę, której zadanie polegało na odgadywaniu zagadek, quizów, ćwiczeń sportowych.  Wszystkich uczestników warsztatów czekała fantastyczna zabawa!